Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Archiv 2011

Javůrkův memoriál 2011

22. června 2011 v 15:07
5. závod seriálu - 37. ročník závodu "Javůrkův memoriál" - se uskuteční 26. 11. 2011 pod záštitou KK Prostějov.

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: bude doplněno

O ŠTERNBERSKÝ KLÍČ 2011

22. června 2011 v 13:49

Dne 24. 9. 2011 proběhl 4. závod seriálu - III. ročník závodu "O ŠTERNBERSKÝ KLÍČ" - pod záštitou KK Šternberk pod Šibeníkem.

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: Pavel Soukop

Stránky zde.

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Renata KrausováTeddyOlomouc-Černovír55
2.
Jana HolubováAishaStaříč54
3.
Kateřina JendřejčíkováBeauty Pepper AndroisZáchr. brig. kynologů MSK53
4.
Hana KokešováAjšaŠternberk Pod Šibeníkem525
5.
Ivana WeberováGarby z Vrchu králůOlomouc-Černovír51
6.
Radka HoňkováEnngi O Shakira Vidnavská zářeZáchr. brig. kynologů MSK47
7.
Šárka ŠolcováAtrey Svěží VítrŠternberk Pod Šibeníkem472
8.
Lenka TomkováZira Moravia Go-HaOlomouc-Černovír442

Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Munclingerová IvaNeroOlomouc-Neředín18810
2.
Kohoutek PetrSáraHvězda Šternberk1789
3.
Bartel PavelBrita Király PusztaOlomouc-Neředín1618
4.
Kluková ŠárkaChico Radišský dvorOlomouc-NeředínDis.4

Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Burešová MonikaDixiŠternberk Pod Šibeníkem18512
2.
Kozáková JanaMiro z Malej FatryOlomouc-Neředín18311
3.
Svitek AntonínHess Skočická SamotaOlomouc-Neředín18210
4.
Jonáš DavidChessie z Librova dvoraŠternberk Pod Šibeníkem1734
5.
Svorada MiroslavLuisa od NatálkyUničov1454

Neředínský pouťák 2011

2. června 2011 v 20:06
Dne 18.6.2011 proběhl 3. závod seriálu - XIII. ročník závodu "Neředínský pouťák" - pod záštitou KK Olomouc-Neředín.

Stránky závodu naleznete zde.

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: Michal Vidlář, Pavel Soukop

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Krátká EvaVrisco NioxOlomouc-Neředín586
2.
Kučerka MichalBacara GrayblackTovačov585
3.
Janošťák LukášBuddyTovačov574
4.
Hrochová KarolínaJackOlomouc-Neředín572
5.
Nemravová MartinaChanell Hartis BohemiaOlomouc-Neředín552
6.
Vrublovská RadkaNutelaHvězda Šternberk542
7.
Králíková JaroslavaSelly z FolinkuKroměříž542
8.
Krausová KláraAdiČermná52
9.
Martinková JanaAmélie BroučekČermná51
10.
Jakubcová VandaSelinČermná49
11.
Vejchoda DavidCaraVikýřovice45
12.
Sloupská EvaIrluka KrosandraNáměšť na Hané40
13.
Daňová IvaJessyČermná29
14.Kluková ŠárkaBabeta z ostrova manOlomouc-Neředín

Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Munclingerová IvaNeroOlomouc-Neředín19110
2.
Zittová KateřinaDiablo Ford Black TouchOlomouc-Neředín1899
3.
Kluková ŠárkaChico Radišský dvorOlomouc-Neředín1868
4.
Nečasová VendulaIskra AnrebriOlomouc-Neředín1794
5.
Munclingerová IvaMandy ze Stříbrného kameneOlomouc-Neředín1784
6.
Kohoutek PetrSáraHvězda Šternberk1784
7.
Jonáš DavidChessie z Librova DvoraŠtern. pod Šibeníkem1784
8.
Talášková HanaEnzo z JeníkuOlomouc-Neředín1744
9.
Flašar AntonínBernardo Fritz Black TouchOlomouc-Neředín1694
10.
Littnerová MonikaGera BalgaroPřerov1644
11.
Martinková MichaelaWalas z FolinkuČermná156
12.
Kubálková JanaLana z ElbuKrnov145

Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Haitl MiroslavOnta HonajzerOlomouc-Neředín18412
2.
Kozáková JanaMiro z Malej FatryOlomouc-Neředín18411
3.
Svitek AntonínHess Skočická SamotaBystrovany18010
4.
Hrochová KarolínaGina HonajzerOlomouc-Neředín1764
5.
Flašarová RadkaElza SawanaOlomouc-Neředín1744
6.
Sedláková VěraIr ze Svobodného dvoraKývalka164
7.
Martínková MichaelaChanny Majorův HájČermná161
8.
Zajíčková ZlatušeClark z Kočičího dvoraRatiboř78

O šternberskou hvězdu 2011

14. února 2011 v 20:04
2. závod seriálu - II. ročník závodu O šternberskou hvězdu - se uskuteční 7. 5. 2011 pod záštitou KK Hvězda Šternberk.

Rozhodčí: bude doplněno
Figurant: bude doplněno

Kategorie ZZO


psovodpes/fenaplemenoZOPOSLUŠNOSTUMÍSTĚNÍ
Martina KubínováXando AnrebriNOZKO Uničov57 b4.místo
Soňa StránskáLady ze Šternberské stržeKMKK Hvězda Šternberk37 b14.místo
Zdeněk DadákPrinces Carrie von ŠternberkASTKK Rataje55 b6.místo
Zdeněk StojákBonaNOKK Hvězda Šternberk53 b10.místo
Jaroslava KrálikováSely z FolinkuNOKK Kroměříž58 b2.místo
Michal KučerkaBacara GrayblackNOKK Tovačov57 b3.místo
Josef CupalBonieSBKK Hvězda Šternberk43 b13.místo
Radka VrublovskáNutelaLRKK Hvězda Šternberk56 b5.místo
Regína BeránkováHaluškaNOxBOKK Hvězda Šternberk48 b11.místo
Lukáš JanošťákBuddyZRKK Tovačov58 b1.místo
Michaele GregorováAlexis from Lilac HouseBOCKK Hvězda Šternberk54 b8.místo
Josef JaníčekBarynNOZKO Sudkov44 b12.místo
Monika ŠtěpánováHackiNSTDRKK Hvězda Šternberk55 b7.místo
Zdena StránskáRoki ze Šternberské StržeKMKK Hvězda Šternberk54 b9.místo

psovod
pes/fenaplemenoZOPOSLUŠNOSTUMÍSTĚNÍ
Martina KubínováXando AnrebriNOZKO Uničov57 b4.místo
Soňa StránskáLady ze Šternberské stržeKMKK Hvězda Šternberk37 b14.místo
Zdeněk DadákPrinces Carrie von ŠternberkASTKK Rataje55 b6.místo
Zdeněk StojákBonaNOKK Hvězda Šternberk53 b10.místo
Jaroslava KrálikováSely z FolinkuNOKK Kroměříž58 b2.místo
Michal KučerkaBacara GrayblackNOKK Tovačov57 b3.místo
Josef CupalBonieSBKK Hvězda Šternberk43 b13.místo
Radka VrublovskáNutelaLRKK Hvězda Šternberk56 b5.místo
Regína BeránkováHaluškaNOxBOKK Hvězda Šternberk48 b11.místo
Lukáš JanošťákBuddyZRKK Tovačov58 b1.místo
Michaele GregorováAlexis from Lilac HouseBOCKK Hvězda Šternberk54 b8.místo
Josef JaníčekBarynNOZKO Sudkov44 b12.místo
Monika ŠtěpánováHackiNSTDRKK Hvězda Šternberk55 b7.místo
Zdena StránskáRoki ze Šternberské StržeKMKK Hvězda Šternberk54 b9.místo

Zimní závod Přerov 2011

7. ledna 2011 v 22:30
1. závod seriálu proběhl tradičně v Přerově 19. února 2011.
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: David Polzer

Kategorie ZZO
UmístěníPsovodPesKynologický klubBodyBody do Ligy
1.Hajdová TerezaGera bez PPKroměříž596
2.Janošťák LukášBuddy bez PPTovačov585
3.Švagerová SilvieArmijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov584
4.Števulová IvetaRita z JavůProstějov572
5.Králíková JaroslavaSely z FolynkuKroměříž542
6.Válová SoňaFrom ValachianRatiboř512
7.Vrublovská RadkaNutela bez PPHvězda Štbk512
8.Janošťák LukášBrenda z Atarova saduTovačov502
9.Havlíková DarinaAlbertina od Bílé panenkyRatiboř492
10.Suroučíková TerezaMac48
11.Kubínová MartinaXandi AnrebriUničov45
12.Zelinková BarboraKyra bez PPProstějov402
13.Stránská SoňaBecky ze Šternberské stržeHvězda Štbk392
14.Klešová KateřinaJessica bez PPRatiboř272
15.


Kategorie ZVV1
UmístěníPsovodPesKynologický klubPosl.Obr.CelkemBody do Ligy
1.Bartoušek VáclavArcy z Boskovské zahradyUherské Hradiště9590185
2.Littnerová MonikaGera BalgaroPřerov92891819
3.Jonáš DavidChessie z Librova dvoraŠtbk Pod Šibeníkem86881748
4.Macháčková ZdenkaArwin Silber a.MöhrischenArgus Zlín9161152
5.Látalová MartinaOlivie AnrebriHvězda Štbk78671454


Kategorie ZVV2
UmístěníPsovodPesKynologický klubPosl.Obr.CelkemBody do Ligy
1.Komárková KateřinaBodie z Plané loukyOlomouc-Neředín979419112
2.Svitek AntonínHess Skočická samotaBystrovany948517911
3.Zháněl JosefIra Kamoš-DuraboUničov7588163

 
 

Reklama
Reklama