Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Archiv 2010

Javůrkův memoriál 2010

9. ledna 2011 v 10:42
Listopad 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: Kateřina Koldová

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Hajdová Tereza
Gera bez PP
Kroměříž
59
6
2.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
58
5
3.
Zeliková Barbora
Kyra bez PP
Prostějov
58
4
4.
Bršťák František
Meggie bez PP
Tovačov
58
2
5.
Weberová Ivana
Garby z Vrchu králů
Olomouc-Černovír
56

6.
Kučerka Michal
Bacara Greyblack
Tovačov
56
2
7.
Macháčková Zdeňka
Holland Ilja v. LeDobry
Argus Zlín
53

8.
Holíková Dagmar
Aloe Vera Adeteva
Argus Zlín52

9.
Drábek Jiří
Bella Tara z Blatnických vinic
Kývalka
49

10.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
disk.
2


Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Matula Jaroslav
Erny Remmah
Zlín Lhotka
92
96
188

2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín
96
91
187
9
3.
Fabianová Nikola
Josemite Kamoš-Durabo
Senička
91
91
182

4.
Matula Jaroslav
Vladislava Bono Campo
Tečovice
89
88
177
4
5.
Batoušek Václav
Argy z Bojkovské zahrady
Uherské Hradiště
94
81
175

6.
Jonáš David
Chessie z Lirova dvora
Štbk Pod Šibeníkem
91
82
178
4
7.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
92
76
168
4
8.
Čechmánek Miroslav
Chrys Milvel
Prostějov
79
80
159
4
9.
Petrnek Matěj
Zack Irluka
Zetor Brno
66
91
157

10.
Macháčková Zdeňka
Arvwin Silber aus Mahr. ber.
Argus Zlín78
64
147



Kategorie ZVV2
Umístění
PsovodPes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Svitek Antonín
Hess Skočická samota
Bystrovany
94
92
186
12
2.
Popelka Jaromír
Egar Balgaro
Olomouc-Neředín
92
92
184
11
3.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
91
85
176
10
4.
Zháněl Josef
Ira Kamoš-Durabo
Uničov
89
86
175

5.
Vágnerová Jana
Alma Otasláva
Prostějov
87
89
168
4
6.
Novák Karel
Back bez PP
Slavičín
72
70
142

7.
Svoboda Dušan
Ralf bez PP
Prostějov
82
0
82
4
























O šternberský klíč

7. ledna 2011 v 22:16
11. září 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
59
6
2.
Řípová
Sára
Kroměříž
57
5
3.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Olomouc-Neředín
57
4
4.
Hajdová
Gera
Kroměříž
56

5.
Weberová
Garby
Olomouc-Černovír
55

6.
Beneš
Barry
Kroměříž
55

7.
Hasala
Keny
Temenice
49

8.
Kaderková Jiřina
Herbert
Hvězda Šternberk
48
2
9.
Bombíková Věra
Lady
Šternberk Pod Šibeníkem
30
2
10.
Útli Katarina
Rafi
Šternberk Pod Šibeníkemdisk.
2

Neředínský pouťák

7. ledna 2011 v 22:05
12. června 2010

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov58
6
2.
Janošťák LukášBuddy
Sdružení kynologů Tovačov
56
5
3.
Bršťák František
Megi
Vlkoš
56
4
4.
Hrochová KarolínaAngelo Novaboon ParadiseOlomouc-Neředín
56
2
5.
Cínová Karla
Maggie
Přerov54
2
6.
Pavlištíková Lucie
Lucky
Náměšť na Hané
53

7.
Sedlář Jaroslav
Dagles
Sudkov
52

8.
Hoschková Lenka
Megi
Olomouc-Neředín50
2
9.
Hausner Tomáš
Nero
Sdružení kynologů Tovačov48
2
10.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Olomouc-Neředín
47
2
11.
Weberová Ivana
Garby z Vrchu králů
Olomouc-Černovír
47

12.
Šustr Igor
Cara
Vikýřovice
46

































Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Flášar Antonín
Bernardo Fritz Black Touch
Olomouc-Neředín
94
96
190
10
2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín92
96
188
9
3.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín96
92
188
8
4.
Nečasová Vendula
Terence Hill Anrebri
Olomouc-Neředín83
93
176
4
5.
Prokopová Monika
Jerry Bri-Jack
Olomouc-Neředín69
82
151
4
6.
Šrom Jiří
Buky Kajexa
Náměšť na Hané
61
79
140



Kategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Popelka Jaromír
Jagga BalgaroOlomouc-Neředín
92
97
189
12
2.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Neředín89
94
183
11
3.
Prokopová Monika
Fren Hartis Bohemia
Olomouc-Neředín90
90
180
10
4.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín88
91
179
4
5.
Fiala Bohuslav
Gapp Yoko Kumi
Nový Hradec Králové
70
84
154

6.
Novák Karel
Bak
Slavičín
69
40
109


O šternberskou hvězdu

6. ledna 2011 v 9:17
Květen 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Josef Surovec

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov59
6
2.
Bršťák FrantišekMegi
Vlkoš
58
5
3.
Hajdová Tereza
Gera
Kroměříž
58
4
4.
Cínová KarlaMaggiePřerov
56
2
5.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Olomouc-Neředín
56
2
6.
Janošťák Lukáš
Buddy
Sdružení kynologů Tovačov55
2
7.
Gotzmann Petr
Cir Grey Wolf Moravia
Hrabství
54

8.
Loun Jaromír
Evening shine Bohemia Ness
Štěpánov
53

9.
Barošová Martina
Lutz Ja-Iv-To
Ruda nad Mravou
52
2
10.
Wernerová Jitka
Blacoro Fidelis et Fortis
Plomouc-Černovír
52

11.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín
51

12.
Dadák Zdeněk
Carrie
Klub AST
50

13.
Lohrerová MarieApovery (Derika)Štěpánov50

14.
Buchtová Marie
FíboArgus Zlín
50

15.
Gregorová Michaela
Phoebe
Hvězda Šternberk
47

16.
Míča Jaroslav
Invi White Evelin
Hvězda Šternberk46

17.
Šimková Martina
Rusty
Olomouc-Neředín37



Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
99
97
196
10
2.
Flášar Antonín
Bernardo Fritz Black Touch
Olomouc-Neředín94
97
191
9
3.
Kašpar Miroslav
Apoll Kas-Mir
Olomouc-Neředín86
94
180
8
4.
Nečasová Vendula
Terence Hill Anrebri
Olomouc-Neředín90
87
177
4
5.
Doležel Martin
Cher pod Tehelnou baňou
Olomouc-Černovír
83
77
160

6.
Gotzman Petr
Salvo Budišovské vrchy
Hrabství
88
72
160

7.
Cimburek František
Chuck Kateko
Jeseník
72
84
156

8.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
90
64
154
4
9.
Vidlař Michal
Quara Irluka
Štěpánov
75
76
151

10.
Medková Pavla
Uther Pendragon Braudag
Argus Zlín
64
70
134

11.
Rischková Božena
Walery Irluka
Hvězda Šternberk
67
50
117
4
12.
Stránská Zdeňka
Pira ze Šternberské strže
Štěpánov
84
0
84

13.
Muclingerová Ivana
Nero
Olomouc-Neředín71
0
71
4


Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Neředín
85
95
180
12
2.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín90
88
178
11
3.
Horáková Věra
Jordán Dívčí plamen
Zlaté Hory
80
83
163

















































































Zimní závod Přerov

19. prosince 2010 v 13:57
Rozhodčí: Jaroslav Matula, Miroslav Vávra


Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Hrochová Karolína
Angelo Novabon Paradise
Neředín
58
6
2.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
58
5
3.
Janošťák Lukáš
Buddy
Tovačov
58
4
4.
Káčerková Eva
Ciria Oasis of Peace
Klub pracovní a zábavné kynologie
57

5.
Hajdová Tereza
Gera
Kroměříž
57

6.
Kunická Jana
Gery Stamo-Bud
Uherské Hradiště
49

7.
Juřičková Zuzana
Rajah
Agility Kroměříž
48

8.
Juřičková Vlaďka
Eday ze Skalistých hor
Agility Kroměříž
47

9.
Cínová Karla
Maggie
Přerov
47
2
10.
Zvěřinová Kristýna
Drak ze Skřivolánů
Kroměříž
46

11.
Zbožínková Jiřina
Betty Velký Buk
Sdružení kynologů Tovačov
46

12.
Juříčková Vlaďka
Burschi Balpoa
Agility Kroměříž
44

13.
Pokorná Lenka
Dáma ze Štěnkovského lesa
Psí škola Mi-Ra-Ja-Pe
44

14.
Kunická Jana
Hereta Daraskár
Uherské Hradiště
43

15.
Bršťák František
Megi
Vlkoš
42

16.
Novotný Martin
Black
Klub pracovní a zábavné kynologie40

17.
Škubal Petr
Dan
Klub pracovní a zábavné kynologie27



Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
98
95
193
10
2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín90
86
176
9
3.
Prokopová Monika
Bonnie z Plané louky
Olomouc-Neředín81
94
175
8
4.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
89
82
171
4
5.
Nečasová Vendula
Terrence Hill Anrebri
Olomouc-Neředín78
84
162
4
6.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
77
63
140
4
7.
Charvát Zdeněk
Angel Confusion
Mrlínek
71
0
71



Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Popelka Jaromír
Egar Balgaro
Olomouc-Neředín
95
96
191
12
2.
Svitek Antonín
Hess Skočická samota
Bystrovany81
89
170
11
3.
Hrochová Karolína
Gina Honazjer
Olomouc-Neředín79
90
169
10
4.
Žáková Yvetta
Grrey
Biskupice
7186
157

























 
 

Reklama