Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Archiv 2009

Javůrkův memoriál 2009

14. ledna 2011 v 15:59
28. 11. 2009

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín
59
6
2.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
58
5
3.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš56
4
4.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov56
2
5.
Zelinková Barbora
Sofi bez PP
Prostějov
56
2
6.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš54
2
7.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Olomouc-Neředín52
2
8.
Sloupská Eva
Aiza KrosandraNáměšť na Hané
50

9.
Míča Jaroslav
Invi White Evellin
Štbk Pod Šibeníkem
48
2
10.
Sloupská EvaChaky Krosandra
Náměšť na Hané46

11.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Olomouc-Neředín44
2
12.
Krump Štěpán
Becky Baguette
Vlkoš
39
2


Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Fabianová Soňa
Josemite Kamoš-Durabo
Senička
94
96
190
10
2.
Stejskal Tomáš
Bonnie z Plané louky
Olomouc-Neředín
91
96
187
9
3.
Vágnerová Jana
Alma Otasláva
Prostějov
92
95
187
8
4.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín93
94
187
4
5.
Vránová Emília
Arley Sachmet
Argus Zlín
94
93
187

6.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
97
90
187
4
7.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín94
90
184
4
8.
Kuchtičková Eva
Eros z Agíru Bohemia
Vyškov
91
89
180

9.
Hrazdíra Bohumil
Asyr z Atarova sadu
Blansko
94
86
180

10.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mähr. Bar.
Argus Zlín
85
73
158

11.
Čechmánek Miroslav
Chrys Milvel
Prostějov
76
52
128
4

Kaategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín
87
93
180
12
2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín88
91
179
11
3.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
87
75
162
10
4.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín55
90
145
4
5.
Svoboda Dušan
Ralf II. bez PP
Prostějov
85
47
132
4

Neředínský pouťák 2009

14. ledna 2011 v 15:28
6. 6. 2009
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
59
6
2.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš
57
5
3.
Jochcvá Renáta
Cindy
Lipník nad Bečvou
55

4.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Neředín
55
2
5.
Brzobohatá Gabriela
Gentle Sentinel
Boskovice
55

6.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš
54
2
7.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov
54
2
8.
Bartošová Aneta
Antonio Vrtichvost z Usedlosti
Adamov
53

9.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
46

10.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Neředín
45
2
11.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Neředín
45

12.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
42
2
13.
Sloupská Eva
Chaky Krosandra
Náměšť na Hané
30

14.
Hausner Tomáš
Nero bez PP
Tovačov
-
2


Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín
93
97
190
10
2.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
98
90
188
9
3.
Polzer David
Basco z Dobřečovské školy
Olomouc-Neředín91
96
187
8
4.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín92
93
185
4
5.
Umýsová Miroslava
Ujfy de Alphaville Bohemia
Olomouc-Neředín93
92
185
4
6.
Kluková Šárka
Irk Balgaro
Olomouc-Neředín92
85
177
4
7.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
86
90
176
4
8.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mährischen Bergen
Argus Zlín
90
61
151

9.
Šustr Igor
Amor z Bosorčiných záhrad
Šumperk-Vikýřovice
82
61
143


Kagegorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Popelka Jaromír
Egar Balgaro
Olomouc-Neředín98
95
193
12
2.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Černovír
91
93
184

3.
Stejskal Tomáš
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín89
92
181
10
4.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín69
93
162
4

O šternberský klíč 2009

14. ledna 2011 v 15:27
Výsledky prozatím nedodány

Zimní závod Přerov 2009

11. ledna 2011 v 18:59
Únor 2009
Rozhodčí: Miroslav Kašpar, Jaroslav Matula

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
60
6
2.
Komínková Iva
Brazilie Bílá Kaifa
Prostějov
58
5
3.
Habustová Jana
Mloko Daeabei
Olomouc-Neředín58
4
4.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
57
2
5.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš
57
2
6.
Vránová Emília
Arley Sachmet
Argus Zlín
56

7.
Brand Pavel
Nancy Cnan Bohemia
Přerov
55
2
8.
Chrenščová Zuzana
Andy Ganden Monge
Holešov
53

9.
Bránka Pavel
Ashika Gabricio
Holešov
52

10.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov
52
2
11.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
52
2
12.
Hejtmánková Renáta
Azan Slez

52

13.
Valešová Gabriela
Dendy Max Anitetak
Vlkoš
51
2
14.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš
51
2
15.
Kokešová Hana
Viky bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
51
2
16.
Juřičková Vladimíra
Duncan ze Skalických hor
Holešov
48

17.
Hamr Pavel
Drobek
Štbk Pod Šibeníkem
48
2
18.
Juřičková Vladimíra
Eday ze Skalických hor
Holešov
47

19.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín45
2
20.
Karafiátová Iva
Beauty Mlada Živa
KCHMPP
45

21.
Jašková Zuzana
Connie Mlada Živa
Zlín
44

22.
Zbořilová Marcela
Carin z Dobrého bydla
Přerov
42
2
23.
Navrátilová Renata
Bořek Bohemia Jack
Argus Zlín
41

24.
Zittová Kateřina
Boogie Hattrick Olympia
Olomouc-Neředín40
2
25.
Skácelová Lenka
Falko
Štbk Pod Šibeníkem
40
2
26.
Formánková Marta
Tara bez PP
Vlkoš
40
2
27.
Buchtová Marie
Fibo bez PP

38

28.
Cínová Karla
Matylda bez PP
Přerov
37
2
29.
Smolková Barbora
Alma Jlly Dog Moravia
Zlín-Příluky
35

30.
Chrenščová Zuzana
Arry Ganden Monge
Holešv
33

31.
Bránka Dominik
Molly z Agova dvora

19



Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín
93
94
187
10
2.
Žáková Yvetta
Grrey bez PP
Biskupice
97
89
186

3.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín89
95
184
8
4.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
93
91
184
4
5.
Ullver Václav
Falstaff vom Palmbachtal
Argus Zlín
97
87
184

6.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
85
93
178
4
7.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mährischen Bergen
Argus Zlín
94
84
178

8.
Vrubl Miroslav
Kodl z Údolí Ediny
Slavičín
89
88
177

9.
Bartoník Oldřich
Casan Warpeco
Přerov
88
88
176

10.
Štěpánová Miroslava
Beryl King Avax
Biskupice
78
79
157

11.
Ullver Václav
Brixie Plzeňský Teufel
Argus Zlín
62
89
151

12.
Rischková Boženka
Walery Irluka
Štbk Pod Šibeníkem
64
64
128
4
13
Hanslík František
Orest Schreidon
Přerov
82
38
120
4


Kategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Kozáková Jana
Ax Max-Mastr
Olomouc-Neředín86
94
180
12
2.
Foltýnová Milena
Turbo
Uničov
73
82
155

 
 

Reklama