Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Červen 2011

Javůrkův memoriál 2011

22. června 2011 v 15:07 Archiv 2011
5. závod seriálu - 37. ročník závodu "Javůrkův memoriál" - se uskuteční 26. 11. 2011 pod záštitou KK Prostějov.

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: bude doplněno

O ŠTERNBERSKÝ KLÍČ 2011

22. června 2011 v 13:49 Archiv 2011

Dne 24. 9. 2011 proběhl 4. závod seriálu - III. ročník závodu "O ŠTERNBERSKÝ KLÍČ" - pod záštitou KK Šternberk pod Šibeníkem.

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: Pavel Soukop

Stránky zde.

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Renata KrausováTeddyOlomouc-Černovír55
2.
Jana HolubováAishaStaříč54
3.
Kateřina JendřejčíkováBeauty Pepper AndroisZáchr. brig. kynologů MSK53
4.
Hana KokešováAjšaŠternberk Pod Šibeníkem525
5.
Ivana WeberováGarby z Vrchu králůOlomouc-Černovír51
6.
Radka HoňkováEnngi O Shakira Vidnavská zářeZáchr. brig. kynologů MSK47
7.
Šárka ŠolcováAtrey Svěží VítrŠternberk Pod Šibeníkem472
8.
Lenka TomkováZira Moravia Go-HaOlomouc-Černovír442

Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Munclingerová IvaNeroOlomouc-Neředín18810
2.
Kohoutek PetrSáraHvězda Šternberk1789
3.
Bartel PavelBrita Király PusztaOlomouc-Neředín1618
4.
Kluková ŠárkaChico Radišský dvorOlomouc-NeředínDis.4

Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Burešová MonikaDixiŠternberk Pod Šibeníkem18512
2.
Kozáková JanaMiro z Malej FatryOlomouc-Neředín18311
3.
Svitek AntonínHess Skočická SamotaOlomouc-Neředín18210
4.
Jonáš DavidChessie z Librova dvoraŠternberk Pod Šibeníkem1734
5.
Svorada MiroslavLuisa od NatálkyUničov1454

Neředínský pouťák 2011

2. června 2011 v 20:06 Archiv 2011
Dne 18.6.2011 proběhl 3. závod seriálu - XIII. ročník závodu "Neředínský pouťák" - pod záštitou KK Olomouc-Neředín.

Stránky závodu naleznete zde.

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: Michal Vidlář, Pavel Soukop

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Krátká EvaVrisco NioxOlomouc-Neředín586
2.
Kučerka MichalBacara GrayblackTovačov585
3.
Janošťák LukášBuddyTovačov574
4.
Hrochová KarolínaJackOlomouc-Neředín572
5.
Nemravová MartinaChanell Hartis BohemiaOlomouc-Neředín552
6.
Vrublovská RadkaNutelaHvězda Šternberk542
7.
Králíková JaroslavaSelly z FolinkuKroměříž542
8.
Krausová KláraAdiČermná52
9.
Martinková JanaAmélie BroučekČermná51
10.
Jakubcová VandaSelinČermná49
11.
Vejchoda DavidCaraVikýřovice45
12.
Sloupská EvaIrluka KrosandraNáměšť na Hané40
13.
Daňová IvaJessyČermná29
14.Kluková ŠárkaBabeta z ostrova manOlomouc-Neředín

Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Munclingerová IvaNeroOlomouc-Neředín19110
2.
Zittová KateřinaDiablo Ford Black TouchOlomouc-Neředín1899
3.
Kluková ŠárkaChico Radišský dvorOlomouc-Neředín1868
4.
Nečasová VendulaIskra AnrebriOlomouc-Neředín1794
5.
Munclingerová IvaMandy ze Stříbrného kameneOlomouc-Neředín1784
6.
Kohoutek PetrSáraHvězda Šternberk1784
7.
Jonáš DavidChessie z Librova DvoraŠtern. pod Šibeníkem1784
8.
Talášková HanaEnzo z JeníkuOlomouc-Neředín1744
9.
Flašar AntonínBernardo Fritz Black TouchOlomouc-Neředín1694
10.
Littnerová MonikaGera BalgaroPřerov1644
11.
Martinková MichaelaWalas z FolinkuČermná156
12.
Kubálková JanaLana z ElbuKrnov145

Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Haitl MiroslavOnta HonajzerOlomouc-Neředín18412
2.
Kozáková JanaMiro z Malej FatryOlomouc-Neředín18411
3.
Svitek AntonínHess Skočická SamotaBystrovany18010
4.
Hrochová KarolínaGina HonajzerOlomouc-Neředín1764
5.
Flašarová RadkaElza SawanaOlomouc-Neředín1744
6.
Sedláková VěraIr ze Svobodného dvoraKývalka164
7.
Martínková MichaelaChanny Majorův HájČermná161
8.
Zajíčková ZlatušeClark z Kočičího dvoraRatiboř78