Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Zimní závod Přerov 2009

11. ledna 2011 v 18:59 |  Archiv 2009
Únor 2009
Rozhodčí: Miroslav Kašpar, Jaroslav Matula

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
60
6
2.
Komínková Iva
Brazilie Bílá Kaifa
Prostějov
58
5
3.
Habustová Jana
Mloko Daeabei
Olomouc-Neředín58
4
4.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
57
2
5.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš
57
2
6.
Vránová Emília
Arley Sachmet
Argus Zlín
56

7.
Brand Pavel
Nancy Cnan Bohemia
Přerov
55
2
8.
Chrenščová Zuzana
Andy Ganden Monge
Holešov
53

9.
Bránka Pavel
Ashika Gabricio
Holešov
52

10.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov
52
2
11.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
52
2
12.
Hejtmánková Renáta
Azan Slez

52

13.
Valešová Gabriela
Dendy Max Anitetak
Vlkoš
51
2
14.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš
51
2
15.
Kokešová Hana
Viky bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
51
2
16.
Juřičková Vladimíra
Duncan ze Skalických hor
Holešov
48

17.
Hamr Pavel
Drobek
Štbk Pod Šibeníkem
48
2
18.
Juřičková Vladimíra
Eday ze Skalických hor
Holešov
47

19.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín45
2
20.
Karafiátová Iva
Beauty Mlada Živa
KCHMPP
45

21.
Jašková Zuzana
Connie Mlada Živa
Zlín
44

22.
Zbořilová Marcela
Carin z Dobrého bydla
Přerov
42
2
23.
Navrátilová Renata
Bořek Bohemia Jack
Argus Zlín
41

24.
Zittová Kateřina
Boogie Hattrick Olympia
Olomouc-Neředín40
2
25.
Skácelová Lenka
Falko
Štbk Pod Šibeníkem
40
2
26.
Formánková Marta
Tara bez PP
Vlkoš
40
2
27.
Buchtová Marie
Fibo bez PP

38

28.
Cínová Karla
Matylda bez PP
Přerov
37
2
29.
Smolková Barbora
Alma Jlly Dog Moravia
Zlín-Příluky
35

30.
Chrenščová Zuzana
Arry Ganden Monge
Holešv
33

31.
Bránka Dominik
Molly z Agova dvora

19



Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín
93
94
187
10
2.
Žáková Yvetta
Grrey bez PP
Biskupice
97
89
186

3.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín89
95
184
8
4.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
93
91
184
4
5.
Ullver Václav
Falstaff vom Palmbachtal
Argus Zlín
97
87
184

6.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
85
93
178
4
7.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mährischen Bergen
Argus Zlín
94
84
178

8.
Vrubl Miroslav
Kodl z Údolí Ediny
Slavičín
89
88
177

9.
Bartoník Oldřich
Casan Warpeco
Přerov
88
88
176

10.
Štěpánová Miroslava
Beryl King Avax
Biskupice
78
79
157

11.
Ullver Václav
Brixie Plzeňský Teufel
Argus Zlín
62
89
151

12.
Rischková Boženka
Walery Irluka
Štbk Pod Šibeníkem
64
64
128
4
13
Hanslík František
Orest Schreidon
Přerov
82
38
120
4


Kategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Kozáková Jana
Ax Max-Mastr
Olomouc-Neředín86
94
180
12
2.
Foltýnová Milena
Turbo
Uničov
73
82
155

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama