Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

O šternberskou hvězdu

6. ledna 2011 v 9:17 |  Archiv 2010
Květen 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Josef Surovec

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov59
6
2.
Bršťák FrantišekMegi
Vlkoš
58
5
3.
Hajdová Tereza
Gera
Kroměříž
58
4
4.
Cínová KarlaMaggiePřerov
56
2
5.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Olomouc-Neředín
56
2
6.
Janošťák Lukáš
Buddy
Sdružení kynologů Tovačov55
2
7.
Gotzmann Petr
Cir Grey Wolf Moravia
Hrabství
54

8.
Loun Jaromír
Evening shine Bohemia Ness
Štěpánov
53

9.
Barošová Martina
Lutz Ja-Iv-To
Ruda nad Mravou
52
2
10.
Wernerová Jitka
Blacoro Fidelis et Fortis
Plomouc-Černovír
52

11.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín
51

12.
Dadák Zdeněk
Carrie
Klub AST
50

13.
Lohrerová MarieApovery (Derika)Štěpánov50

14.
Buchtová Marie
FíboArgus Zlín
50

15.
Gregorová Michaela
Phoebe
Hvězda Šternberk
47

16.
Míča Jaroslav
Invi White Evelin
Hvězda Šternberk46

17.
Šimková Martina
Rusty
Olomouc-Neředín37



Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
99
97
196
10
2.
Flášar Antonín
Bernardo Fritz Black Touch
Olomouc-Neředín94
97
191
9
3.
Kašpar Miroslav
Apoll Kas-Mir
Olomouc-Neředín86
94
180
8
4.
Nečasová Vendula
Terence Hill Anrebri
Olomouc-Neředín90
87
177
4
5.
Doležel Martin
Cher pod Tehelnou baňou
Olomouc-Černovír
83
77
160

6.
Gotzman Petr
Salvo Budišovské vrchy
Hrabství
88
72
160

7.
Cimburek František
Chuck Kateko
Jeseník
72
84
156

8.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
90
64
154
4
9.
Vidlař Michal
Quara Irluka
Štěpánov
75
76
151

10.
Medková Pavla
Uther Pendragon Braudag
Argus Zlín
64
70
134

11.
Rischková Božena
Walery Irluka
Hvězda Šternberk
67
50
117
4
12.
Stránská Zdeňka
Pira ze Šternberské strže
Štěpánov
84
0
84

13.
Muclingerová Ivana
Nero
Olomouc-Neředín71
0
71
4


Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Neředín
85
95
180
12
2.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín90
88
178
11
3.
Horáková Věra
Jordán Dívčí plamen
Zlaté Hory
80
83
163

















































































 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama