Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Leden 2011

Javůrkův memoriál 2009

14. ledna 2011 v 15:59 Archiv 2009
28. 11. 2009

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín
59
6
2.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
58
5
3.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš56
4
4.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov56
2
5.
Zelinková Barbora
Sofi bez PP
Prostějov
56
2
6.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš54
2
7.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Olomouc-Neředín52
2
8.
Sloupská Eva
Aiza KrosandraNáměšť na Hané
50

9.
Míča Jaroslav
Invi White Evellin
Štbk Pod Šibeníkem
48
2
10.
Sloupská EvaChaky Krosandra
Náměšť na Hané46

11.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Olomouc-Neředín44
2
12.
Krump Štěpán
Becky Baguette
Vlkoš
39
2


Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Fabianová Soňa
Josemite Kamoš-Durabo
Senička
94
96
190
10
2.
Stejskal Tomáš
Bonnie z Plané louky
Olomouc-Neředín
91
96
187
9
3.
Vágnerová Jana
Alma Otasláva
Prostějov
92
95
187
8
4.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín93
94
187
4
5.
Vránová Emília
Arley Sachmet
Argus Zlín
94
93
187

6.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
97
90
187
4
7.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín94
90
184
4
8.
Kuchtičková Eva
Eros z Agíru Bohemia
Vyškov
91
89
180

9.
Hrazdíra Bohumil
Asyr z Atarova sadu
Blansko
94
86
180

10.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mähr. Bar.
Argus Zlín
85
73
158

11.
Čechmánek Miroslav
Chrys Milvel
Prostějov
76
52
128
4

Kaategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín
87
93
180
12
2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín88
91
179
11
3.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
87
75
162
10
4.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín55
90
145
4
5.
Svoboda Dušan
Ralf II. bez PP
Prostějov
85
47
132
4

Neředínský pouťák 2009

14. ledna 2011 v 15:28 Archiv 2009
6. 6. 2009
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
59
6
2.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš
57
5
3.
Jochcvá Renáta
Cindy
Lipník nad Bečvou
55

4.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Neředín
55
2
5.
Brzobohatá Gabriela
Gentle Sentinel
Boskovice
55

6.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš
54
2
7.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov
54
2
8.
Bartošová Aneta
Antonio Vrtichvost z Usedlosti
Adamov
53

9.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
46

10.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Neředín
45
2
11.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Neředín
45

12.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
42
2
13.
Sloupská Eva
Chaky Krosandra
Náměšť na Hané
30

14.
Hausner Tomáš
Nero bez PP
Tovačov
-
2


Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín
93
97
190
10
2.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
98
90
188
9
3.
Polzer David
Basco z Dobřečovské školy
Olomouc-Neředín91
96
187
8
4.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín92
93
185
4
5.
Umýsová Miroslava
Ujfy de Alphaville Bohemia
Olomouc-Neředín93
92
185
4
6.
Kluková Šárka
Irk Balgaro
Olomouc-Neředín92
85
177
4
7.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
86
90
176
4
8.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mährischen Bergen
Argus Zlín
90
61
151

9.
Šustr Igor
Amor z Bosorčiných záhrad
Šumperk-Vikýřovice
82
61
143


Kagegorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Popelka Jaromír
Egar Balgaro
Olomouc-Neředín98
95
193
12
2.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Černovír
91
93
184

3.
Stejskal Tomáš
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín89
92
181
10
4.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín69
93
162
4

O šternberský klíč 2009

14. ledna 2011 v 15:27 Archiv 2009
Výsledky prozatím nedodány

Zimní závod Přerov 2009

11. ledna 2011 v 18:59 Archiv 2009
Únor 2009
Rozhodčí: Miroslav Kašpar, Jaroslav Matula

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
60
6
2.
Komínková Iva
Brazilie Bílá Kaifa
Prostějov
58
5
3.
Habustová Jana
Mloko Daeabei
Olomouc-Neředín58
4
4.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
57
2
5.
Kuchtíková Zuzana
Sully bez PP
Vlkoš
57
2
6.
Vránová Emília
Arley Sachmet
Argus Zlín
56

7.
Brand Pavel
Nancy Cnan Bohemia
Přerov
55
2
8.
Chrenščová Zuzana
Andy Ganden Monge
Holešov
53

9.
Bránka Pavel
Ashika Gabricio
Holešov
52

10.
Cínová Karla
Maggie bez PP
Přerov
52
2
11.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
52
2
12.
Hejtmánková Renáta
Azan Slez

52

13.
Valešová Gabriela
Dendy Max Anitetak
Vlkoš
51
2
14.
Bršťák František
Megi bez PP
Vlkoš
51
2
15.
Kokešová Hana
Viky bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
51
2
16.
Juřičková Vladimíra
Duncan ze Skalických hor
Holešov
48

17.
Hamr Pavel
Drobek
Štbk Pod Šibeníkem
48
2
18.
Juřičková Vladimíra
Eday ze Skalických hor
Holešov
47

19.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín45
2
20.
Karafiátová Iva
Beauty Mlada Živa
KCHMPP
45

21.
Jašková Zuzana
Connie Mlada Živa
Zlín
44

22.
Zbořilová Marcela
Carin z Dobrého bydla
Přerov
42
2
23.
Navrátilová Renata
Bořek Bohemia Jack
Argus Zlín
41

24.
Zittová Kateřina
Boogie Hattrick Olympia
Olomouc-Neředín40
2
25.
Skácelová Lenka
Falko
Štbk Pod Šibeníkem
40
2
26.
Formánková Marta
Tara bez PP
Vlkoš
40
2
27.
Buchtová Marie
Fibo bez PP

38

28.
Cínová Karla
Matylda bez PP
Přerov
37
2
29.
Smolková Barbora
Alma Jlly Dog Moravia
Zlín-Příluky
35

30.
Chrenščová Zuzana
Arry Ganden Monge
Holešv
33

31.
Bránka Dominik
Molly z Agova dvora

19



Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
Olomouc-Neředín
93
94
187
10
2.
Žáková Yvetta
Grrey bez PP
Biskupice
97
89
186

3.
Brtníková Marta
Felicita Passo Doble
Olomouc-Neředín89
95
184
8
4.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
93
91
184
4
5.
Ullver Václav
Falstaff vom Palmbachtal
Argus Zlín
97
87
184

6.
Littnerová Monika
Gera Balgaro
Přerov
85
93
178
4
7.
Macháčková Zdeňka
Arwin Silber aus Mährischen Bergen
Argus Zlín
94
84
178

8.
Vrubl Miroslav
Kodl z Údolí Ediny
Slavičín
89
88
177

9.
Bartoník Oldřich
Casan Warpeco
Přerov
88
88
176

10.
Štěpánová Miroslava
Beryl King Avax
Biskupice
78
79
157

11.
Ullver Václav
Brixie Plzeňský Teufel
Argus Zlín
62
89
151

12.
Rischková Boženka
Walery Irluka
Štbk Pod Šibeníkem
64
64
128
4
13
Hanslík František
Orest Schreidon
Přerov
82
38
120
4


Kategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Kozáková Jana
Ax Max-Mastr
Olomouc-Neředín86
94
180
12
2.
Foltýnová Milena
Turbo
Uničov
73
82
155


Javůrkův memoriál 2010

9. ledna 2011 v 10:42 Archiv 2010
Listopad 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: Kateřina Koldová

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Hajdová Tereza
Gera bez PP
Kroměříž
59
6
2.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
58
5
3.
Zeliková Barbora
Kyra bez PP
Prostějov
58
4
4.
Bršťák František
Meggie bez PP
Tovačov
58
2
5.
Weberová Ivana
Garby z Vrchu králů
Olomouc-Černovír
56

6.
Kučerka Michal
Bacara Greyblack
Tovačov
56
2
7.
Macháčková Zdeňka
Holland Ilja v. LeDobry
Argus Zlín
53

8.
Holíková Dagmar
Aloe Vera Adeteva
Argus Zlín52

9.
Drábek Jiří
Bella Tara z Blatnických vinic
Kývalka
49

10.
Janošťák Lukáš
Buddy bez PP
Tovačov
disk.
2


Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Matula Jaroslav
Erny Remmah
Zlín Lhotka
92
96
188

2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín
96
91
187
9
3.
Fabianová Nikola
Josemite Kamoš-Durabo
Senička
91
91
182

4.
Matula Jaroslav
Vladislava Bono Campo
Tečovice
89
88
177
4
5.
Batoušek Václav
Argy z Bojkovské zahrady
Uherské Hradiště
94
81
175

6.
Jonáš David
Chessie z Lirova dvora
Štbk Pod Šibeníkem
91
82
178
4
7.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
92
76
168
4
8.
Čechmánek Miroslav
Chrys Milvel
Prostějov
79
80
159
4
9.
Petrnek Matěj
Zack Irluka
Zetor Brno
66
91
157

10.
Macháčková Zdeňka
Arvwin Silber aus Mahr. ber.
Argus Zlín78
64
147



Kategorie ZVV2
Umístění
PsovodPes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Svitek Antonín
Hess Skočická samota
Bystrovany
94
92
186
12
2.
Popelka Jaromír
Egar Balgaro
Olomouc-Neředín
92
92
184
11
3.
Burešová Monika
Dixi bez PP
Štbk Pod Šibeníkem
91
85
176
10
4.
Zháněl Josef
Ira Kamoš-Durabo
Uničov
89
86
175

5.
Vágnerová Jana
Alma Otasláva
Prostějov
87
89
168
4
6.
Novák Karel
Back bez PP
Slavičín
72
70
142

7.
Svoboda Dušan
Ralf bez PP
Prostějov
82
0
82
4

























Zimní závod Přerov 2011

7. ledna 2011 v 22:30 Archiv 2011
1. závod seriálu proběhl tradičně v Přerově 19. února 2011.
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar
Figurant: David Polzer

Kategorie ZZO
UmístěníPsovodPesKynologický klubBodyBody do Ligy
1.Hajdová TerezaGera bez PPKroměříž596
2.Janošťák LukášBuddy bez PPTovačov585
3.Švagerová SilvieArmijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov584
4.Števulová IvetaRita z JavůProstějov572
5.Králíková JaroslavaSely z FolynkuKroměříž542
6.Válová SoňaFrom ValachianRatiboř512
7.Vrublovská RadkaNutela bez PPHvězda Štbk512
8.Janošťák LukášBrenda z Atarova saduTovačov502
9.Havlíková DarinaAlbertina od Bílé panenkyRatiboř492
10.Suroučíková TerezaMac48
11.Kubínová MartinaXandi AnrebriUničov45
12.Zelinková BarboraKyra bez PPProstějov402
13.Stránská SoňaBecky ze Šternberské stržeHvězda Štbk392
14.Klešová KateřinaJessica bez PPRatiboř272
15.


Kategorie ZVV1
UmístěníPsovodPesKynologický klubPosl.Obr.CelkemBody do Ligy
1.Bartoušek VáclavArcy z Boskovské zahradyUherské Hradiště9590185
2.Littnerová MonikaGera BalgaroPřerov92891819
3.Jonáš DavidChessie z Librova dvoraŠtbk Pod Šibeníkem86881748
4.Macháčková ZdenkaArwin Silber a.MöhrischenArgus Zlín9161152
5.Látalová MartinaOlivie AnrebriHvězda Štbk78671454


Kategorie ZVV2
UmístěníPsovodPesKynologický klubPosl.Obr.CelkemBody do Ligy
1.Komárková KateřinaBodie z Plané loukyOlomouc-Neředín979419112
2.Svitek AntonínHess Skočická samotaBystrovany948517911
3.Zháněl JosefIra Kamoš-DuraboUničov7588163


O šternberský klíč

7. ledna 2011 v 22:16 Archiv 2010
11. září 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Přerov
59
6
2.
Řípová
Sára
Kroměříž
57
5
3.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Olomouc-Neředín
57
4
4.
Hajdová
Gera
Kroměříž
56

5.
Weberová
Garby
Olomouc-Černovír
55

6.
Beneš
Barry
Kroměříž
55

7.
Hasala
Keny
Temenice
49

8.
Kaderková Jiřina
Herbert
Hvězda Šternberk
48
2
9.
Bombíková Věra
Lady
Šternberk Pod Šibeníkem
30
2
10.
Útli Katarina
Rafi
Šternberk Pod Šibeníkemdisk.
2

Neředínský pouťák

7. ledna 2011 v 22:05 Archiv 2010
12. června 2010

Rozhodčí: Monika Prokopová, Miroslav Kašpar

Kategorie ZZO
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov58
6
2.
Janošťák LukášBuddy
Sdružení kynologů Tovačov
56
5
3.
Bršťák František
Megi
Vlkoš
56
4
4.
Hrochová KarolínaAngelo Novaboon ParadiseOlomouc-Neředín
56
2
5.
Cínová Karla
Maggie
Přerov54
2
6.
Pavlištíková Lucie
Lucky
Náměšť na Hané
53

7.
Sedlář Jaroslav
Dagles
Sudkov
52

8.
Hoschková Lenka
Megi
Olomouc-Neředín50
2
9.
Hausner Tomáš
Nero
Sdružení kynologů Tovačov48
2
10.
Mašová Kateřina
Egar Krosandra
Olomouc-Neředín
47
2
11.
Weberová Ivana
Garby z Vrchu králů
Olomouc-Černovír
47

12.
Šustr Igor
Cara
Vikýřovice
46

































Kategorie ZVV1
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Flášar Antonín
Bernardo Fritz Black Touch
Olomouc-Neředín
94
96
190
10
2.
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
Olomouc-Neředín92
96
188
9
3.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín96
92
188
8
4.
Nečasová Vendula
Terence Hill Anrebri
Olomouc-Neředín83
93
176
4
5.
Prokopová Monika
Jerry Bri-Jack
Olomouc-Neředín69
82
151
4
6.
Šrom Jiří
Buky Kajexa
Náměšť na Hané
61
79
140



Kategorie ZVV2
Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Popelka Jaromír
Jagga BalgaroOlomouc-Neředín
92
97
189
12
2.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Neředín89
94
183
11
3.
Prokopová Monika
Fren Hartis Bohemia
Olomouc-Neředín90
90
180
10
4.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín88
91
179
4
5.
Fiala Bohuslav
Gapp Yoko Kumi
Nový Hradec Králové
70
84
154

6.
Novák Karel
Bak
Slavičín
69
40
109



2. ročník - 2010

6. ledna 2011 v 16:46 Výsledky předchozích ročníků
Kategorie ZZO
1. místo
Švagerová SilvieArmijan Black z Hradu Grabštejnakrálovský pudlKK Přerov29 bodů
2. místo
Bršťák FrantišekMegi bez PPAST
KK Vlkoš16 bodů
3. místo
Janošťák LukášBuddy bez PPzlatý retrieverKK Tovačov15 bodů


Kategorie ZVV1
1. místo
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
NOKK Olomouc-Neředín28 bodů
2. místo
Popelka Jaromír
Jagga Balgaro
NO
KK Olomouc-Neředín22 bodů
3. místo
Flášar Antonín
Bernardo Fritz Black Touch
RTWKK Olomouc-Neředín19 bodů


Kategorie ZVV2
1. místo
Popelka JaromírEgar BalgaroNOKK Olomouc-Neředín36 bodů
2. místo
Hrochová Karolína
Gina Hnajzer
NO
KK Olomouc-Neředín24 bodů
3. místo
Flášarová Radka
Elza Sawana
RTWKK Olomouc-Neředín23 bodů



2009 - 1. ročník

6. ledna 2011 v 16:36 Výsledky předchozích ročníků
Kategorie ZZO
1. místo
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu Grabštejna
Královský pudl
KK Přerov

2. místo
Bršťák František
Megi bez PP
AST
KK Vlkoš

3. místo
Hrochová Karolína
Angelo Nvabon Paradise
Appenzelský salaš. pes
KK Olomouc-Neředín



Kategorie ZVV1
1. místo
Maksant Čestmír
Barry z Plané louky
NO
KK Olomouc-Neředín
2. místo
Littnerová Monika
Gera Balgaro
NO
KK Přerov

3. místo
Burešová Mnika
Dixi bez PP
NO
KK Šternberk Pod Šibeníkem



Kategorie ZVV2
1. místo
Popelka Jaromír
Egar Balgaro
NO
KK Olomouc-Neředín
2. místo
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
NO
KK Olomouc-Neředín
3. místo
Kozáková Jana
Ax Max-Mastr
NO
KK Olomouc-Neředín


O šternberskou hvězdu

6. ledna 2011 v 9:17 Archiv 2010
Květen 2010
Rozhodčí: Monika Prokopová, Josef Surovec

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Švagerová Silvie
Armijan Black z Hradu GrabštejnaPřerov59
6
2.
Bršťák FrantišekMegi
Vlkoš
58
5
3.
Hajdová Tereza
Gera
Kroměříž
58
4
4.
Cínová KarlaMaggiePřerov
56
2
5.
Klímová Soňa
Aris Kalis z Třeště
Olomouc-Neředín
56
2
6.
Janošťák Lukáš
Buddy
Sdružení kynologů Tovačov55
2
7.
Gotzmann Petr
Cir Grey Wolf Moravia
Hrabství
54

8.
Loun Jaromír
Evening shine Bohemia Ness
Štěpánov
53

9.
Barošová Martina
Lutz Ja-Iv-To
Ruda nad Mravou
52
2
10.
Wernerová Jitka
Blacoro Fidelis et Fortis
Plomouc-Černovír
52

11.
Hrochová Karolína
Angelo Novaboon Paradise
Olomouc-Neředín
51

12.
Dadák Zdeněk
Carrie
Klub AST
50

13.
Lohrerová MarieApovery (Derika)Štěpánov50

14.
Buchtová Marie
FíboArgus Zlín
50

15.
Gregorová Michaela
Phoebe
Hvězda Šternberk
47

16.
Míča Jaroslav
Invi White Evelin
Hvězda Šternberk46

17.
Šimková Martina
Rusty
Olomouc-Neředín37



Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Komárková Kateřina
Bodie z Plané louky
Olomouc-Neředín
99
97
196
10
2.
Flášar Antonín
Bernardo Fritz Black Touch
Olomouc-Neředín94
97
191
9
3.
Kašpar Miroslav
Apoll Kas-Mir
Olomouc-Neředín86
94
180
8
4.
Nečasová Vendula
Terence Hill Anrebri
Olomouc-Neředín90
87
177
4
5.
Doležel Martin
Cher pod Tehelnou baňou
Olomouc-Černovír
83
77
160

6.
Gotzman Petr
Salvo Budišovské vrchy
Hrabství
88
72
160

7.
Cimburek František
Chuck Kateko
Jeseník
72
84
156

8.
Števulová Iveta
Rita z Javů
Prostějov
90
64
154
4
9.
Vidlař Michal
Quara Irluka
Štěpánov
75
76
151

10.
Medková Pavla
Uther Pendragon Braudag
Argus Zlín
64
70
134

11.
Rischková Božena
Walery Irluka
Hvězda Šternberk
67
50
117
4
12.
Stránská Zdeňka
Pira ze Šternberské strže
Štěpánov
84
0
84

13.
Muclingerová Ivana
Nero
Olomouc-Neředín71
0
71
4


Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Posl.
Obr.
Celkem
Body do Ligy
1.
Flášarová Radka
Elza Sawana
Olomouc-Neředín
85
95
180
12
2.
Hrochová Karolína
Gina Honajzer
Olomouc-Neředín90
88
178
11
3.
Horáková Věra
Jordán Dívčí plamen
Zlaté Hory
80
83
163