Podstata hry není ve vítězství, ale ve hře samotné. (Jack London)

Konečné výsledky Ligy 2012

9. prosince 2012 v 19:06 | Eva Krátká |  Závody Ligy 2012
Kategorie ZZO


1. místo
Ivana WeberováGarby z Vrchu králůKKCHŠOlomouc Černovírbodů
2. místo
Renata KrausováTeddyAMSTAFOlomouc Černovírbodů
3. místo
Hana ČernochováAngelina Emily BohemiaAUSOlomouc Neředínbodů


Kategorie ZVV1

1. místo
Šárka ŽiškováChico Radišský dvorBOOlomouc-Neředínbodů
2. místo
Pavel BartelBrita Király PusztaNOOlomouc-Neředínbodů
3. místo
Eva KrátkáVrisco NioxNOHvězda Šternberkbodů


Kategorie ZVV2

1. místo
Jana KozákováMiro z Malej FatryNOKK Olomouc-Neředínbodů
2. místo
Antonín SvitekHess Skočiská samotaNOKK Olomouc-Neředínbodů
3. místo
David JonášChessie z Liborová dvoraNOKK Šternberk pod šibeníkembodů

 

Javůrkův memoriál 2012

19. listopadu 2012 v 20:46
5. závod seriálu - 38. ročník závodu "Javůrkův memoriál" - 24. 11. 2012 pod záštitou KK Prostějov.
Rozhodčí: Milan Mnich, Alois Pouč

Kategorie ZZO

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Renata KrausováTeddy (AMSTAF)Olomouc-Černovír57b.6
2.
Ivana WeberováGarby z Vrchu králů (KKCHŠ)Olomouc-Černovír55b.5
3.
Aneta MatýskováCeleste Ivelbero's darling (AUO)Klub chovatelů MPP51b.4
4.
Lenka TomkováZira Moravia Go-Ha (NO)Šternberk pod šibeníkem51b.2
5.
Pavel KaděraJillia Nattaly Black Touch (RTW)Štěpánov50b.2
6.Barbora ZelinkováKyra bez PP (mix)Prostějov39b.2
Zbytek bude dopsán později.

Kategorie ZVV1

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.
Šárka ŽiškováChico Radišský dvor (BO)Olomouc-Neředínk193b.10
2.
Šárka ŽiškováChico Radišský dvor (BO)Olomouc-Neředínb.9
3.
Pavel BartelBrita Király Puszta (NO)Olomouc-Neředínb.8
4.
Pavel BartelBrita Király Puszta (NO)Olomouc-Neředínb.4
5.
BBBb.4
6.
CCCb.4

Kategorie ZVV2

Umístění
Psovod
Pes
Kynologický klub
Body
Body do Ligy
1.Jaroslav ZbořílekBad z Karpatského dvora (NO)Prostějov171b.12
2.Jana KozákováMiro z Malej Fatry (NO)Olomouc-Neředín168b.11
3.Jan BařinaGina bez PP (PBT)Loukov167b.10
4.Antonín SvitekHess Skočická samota (NO)Olomouc-Neředín164b.4
5.Miroslav ČechmánekChris Milvel (NO)Prostějov82b.4